Заступник голови облдержадміністрації провів зустріч у Торецьку

Новини міст та районів
34

В неділю, 9 липня, в Торецьку відбулась зустріч з Народним депутатом України Анатолієм Матвієнко, заступником керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, голови Донецької облдержадміністрації Владиславом Лавриком, першим заступником міського голови Ярославом Руденко, представниками групи цивільно-військового співробітництва в м. Торецьк та військовослужбовцями 128 окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади
Під час зустрічі вдалось обговорити турбуючі проблеми міста : водопостачання, екологічний стан (Фенольний завод), сплата податків для міст лінії розмежування. Ця зустріч відбулась в рамках мистецько-патріотичної естафети «Воскресне волі дух і наша слава», присвяченої 75-ій річниці створення УПА та Року УПА. Разом з поважними гостями з концертною програмою до міста завітали гості з Івано-Франківська: гурт «Будьмо», театр гумору «Кум» та вокаліст Віктор Романченко.
Патріотична естафета «Воскресне волі дух і наша слава» – всеукраїнський масштабний творчий проект, який дасть змогу пізнати нові сторінки з історії визвольного руху й загалом нашої історії. Історична пам’ять, честь і звитяга воїнів УПА, які боролися і віддавали життя за вільну незалежну Україну, всенародна вдячність і сучасна героїка із продовженням святої боротьби в російсько-українській війні. Після концерту військові залишили побажання на прапорі України та спеціально виготовленому прапорі УПА з зображенням Романа Шухевича. Анатолій Матвієнко привіз у подарунок солодощі для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та бензопилу для міста , а завдяки Владиславу Лаврику у футбольної команди «Олімпік» з’явились футбольні м’ячі. Ця зустріч та святковий концерт відбулась за сприяння 128 окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади.

33 35 36 37 38

Торецька міська рада