Жителі Бахмутського району долучилися до акції «Алея єднання»

В рамках відзначення 85-ї річниці утворення Донецької області 1 квітня жителі Бахмутського району долучилися до обласної екологічної акції «Алея єднання».

З метою озеленення та благоустрою населених пунктів у акції взяли участь працівники підприємств, установ, учнівська молодь, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

В акції взяли участь жителі села Іванівське Іванівської сільської ради, учні Красненської загальноосвітньої школи, посадові особи Іванівської сільської ради. На території Іванівського сільського Будинку культури в парку висаджена символічна  «Алея єднання».

В рамках проведення акції на території Калинівської сільської ради висаджено молоді дерева у кількості 32 одиниць: в парку селища Калинівка, на території бази фермерського господарства «Обрій», а також 20 дерев на прибудинкових територіях.

В акції також взяли участь жителі села Дронівка. Поблизу адміністративної будівлі Дронівської сільської ради вони висадили 10 дерев.

Активну участь в акції взяли жителі смт Миронівський. З метою облаштування зелених зон за період з 25 березня по 2 квітня на території селища висаджено 80 берез: на території ДПТУ – 30 дерев, поблизу коптильного цеху – 30 дерев, у парковій зоні – 20 дерев.

До акції «Алея єднання» долучилась і громада м. Сіверськ. Місцеві жителі, прихожани Свято-Казанського храму вздовж дороги, що веде до храму, висадили саджанці туї та верби. У висадці молодих дерев взяли участь голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов і заступник голови Донецької облдержадміністрації Владислав Лаврик.

Ця акція не тільки об’єднала жителів задля створення гарного і затишного куточка в їх рідному місті чи селі; вона стала символом єднання людей в їх прагненні миру, злагоди в суспільстві, мирної праці на рідній землі.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери