Зустріч керівництва Артемівської райдержадміністрації з батьками, які виховують прийомних дітей

Напередодні Дня усиновлення 28 вересня в Бахмутському районному будинку культури пройшла зустріч керівництва райдержадміністрації з батьками, які виховують прийомних дітей.

День усиновлення – свято, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. І це, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.

Органом опіки та піклування Артемівської райдержадміністрації велика увага приділяється дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають в Бахмутському районі. На зустріч були запрошені 9 сімей усиновлювачів, прийомних сімей, сім’ї опікунів/піклувальників, в яких виховується 21 дитина. Серед запрошених були й родини з Донецька, які з початку конфлікту на сході України переїхали до Бахмутського району.

Заступник голови Артемівської райдержадміністрації Тетяна Іванівна Єрохіна висловила батькам слова вдячності за щиру любов і виховання дітей та вручила пам’ятні подарунки – мультиварки, які знадобляться в господарстві кожній родині. А діти власноруч зробили подарунки для своїх батьків: сувеніри-обереги із зображенням янгола. Організатори зустрічі підготували для малечі цікаву розважальну програму з іграми, веселими конкурсами та солодощі. Діти всі разом намалювали вітальний плакат до Дня усиновлення на знак подяки за любов і турботу батькам, соціальним працівникам і всім, хто причетний до цієї благородної справи.

Ось так на Бахмутчині втілюється в життя гасло «Чужих дітей не буває».

IMG_2959 IMG_3026 SAM_1861

Артемівська райдержадміністраціяПартнери