Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Зустріч-єднання «Молитва за Україну»

В рамках святкування 85-ї річниці заснування Донецької області 26 березня за ініціативою волонтера Любові Чернецької та Артемівської районної державної адміністрації в с. Покровське пройшов творчий захід-єднання «Молитва за Україну».

З вітальним словом до громади і численних гостей звернувся голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов, підкресливши важливість цього заходу, який об’єднав творчі колективи Бахмутського району та Києва, виявив згуртованість і єдність наших громад.

Благочинний Бахмутського округу настоятель Свято-Миколаївського храму отець Сергій  прочитав молитву за мир в Україні і закликав всіх щоденно докладати зусиль задля встановлення миру та злагоди в нашому краї.

В концертній програмі також взяли участь творчі колективи, давно вже добре відомі та улюблені в Бахмутському районі: вокальний ансамбль «Баячанка» Яковлівського сільського Будинку культури, вокальний ансамбль «Покровчанка» Покровського сільського Будинку культури, театр народної пісні «Свати» Соледарського міського Центру культури та народної творчості, солісти Бахмутського районного Будинку культури, хореографічний колектив «Сузір’я» Бахмутського сільського Будинку культури, а також професійні артисти, музиканти, читці. І гості, і організатори свята, і мешканці щиросердно аплодували кожному виступу.

Наша Україна – свята і прекрасна. Українці – горді і талановиті.  Така думка лунала у виступах всіх учасників концерту. А найкраще її висловила пані Олександра Лисак у вірші поетеси з Луганщини Антоніни Листопад.

єднання 3

Артемівська райдержадміністраціяПартнери