Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Зустріч за «круглим столом» з представниками ГО «Ключ до серця» щодо вирішення проблем ВПО

Сьогодні, 10 серпня  2017 року, під керівництвом голови Мар’їнської райдержадміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза відбулася зустріч за «круглим столом» з представниками громадської організації «Ключ до серця» щодо вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

Участь в роботі засідання «круглого столу» взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька, керівник апарату райдержадміністрації Лариса Кременьчуцька, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники Мар’їнського відділення поліції та 7 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, Курахівський міський голова Роман Падун та керівники військово-цивільних адміністрацій міст Мар’їнка та Красногорівка Олександр Тесля та Олег Ліванчук, представники благодійної організації «Право на захист», голова ради Мар’їнської районної організації ветеранів, голова громадської ради при райдержадміністрації Василь Мелюс.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  1. Яким чином реалізується програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту прав внутрішньо переміщених осіб у Мар’їнському районі Донецької області у т.ч. м.Курахове?
  2. Створення належних умов для обслуговування ВПО.
  3. Забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом у межах міст та сіл району.
  4. Щодо забезпечення роботи громадського транспорту та проведення ремонтних робіт дорожнього покриття в Мар’їнському районі.
  5. Про забезпечення прав ВПО на отримання земельних ділянок за різним цільовим призначенням.
  6. Про медичне забезпечення внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Мар’їнського району.
  7. Про працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб.
  8. Щодо вступу ВПО до вищих навчальних закладів та про сприяння забезпечення сприятливих умов для залучення ВПО до занять фізичною культурою та спортом.
  9. Про порядок прийому заяв, складання актів, протоколів про злочини вчинені внаслідок збройного конфлікту.

Всі питання порядку денного були уважно вислухані керівництвом району, по кожному були надані роз’яснення та аргументовані відповіді. Всі побажання та рекомендації були взяті до уваги. Ті питання, які неможливо вирішити на районному рівні обов’язково будуть донесені до керівництва органів влади вищого рівня.

31 32 33

Мар’їнська РДАПартнери