Звіт голови Артемівської райдержадміністрації про проведену роботу в 2016 році

Наприкінці року, що минає, в очікуванні новорічних і різдвяних свят прийнято підводити підсумки того, що зроблено, досягнуто завдяки сумлінній праці, наполегливому пошуку нових шляхів, можливостей задля вирішення актуальних проблем сьогодення.

27 грудня голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов  звітував про проведену в 2016 роботу, в межах повноважень, наданих законодавством України, і визначив найважливіші  завдання на 2017 рік.

У великій залі засідань зібралися міські голови, керівники підприємств, представники громадськості. Серед запрошених – голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський і народний депутат України Костянтин Матейченко.

На початку доповіді Володимир Бохонов акцентував увагу присутніх на змінах, що відбуваються в районі за викликом часу. Продовжує збільшуватися територія Бахмутського району: у 2016 році до району приєднані Зайцівська селищна рада, в тому числі станція Майорськ, міста Соледар і Часів Яр.

Впродовж року райдержадміністрація спільно з військовими, національною поліцією, іншими службами і структурами проводила скоординовану роботу по врегулюванню проблемних питань, пов’язаних із перетином блокпостів цивільним населенням, транспортом, що забезпечує виробничу діяльність підприємств району. Завдяки спільним зусиллям нещодавно КПВВ «Зайцеве» перенесено  на станцію Майорськ. Найближчим часом поблизу нього розпочне роботу логістичний центр. За ініціативою голови РДА військовими розглянуто доцільність функціонування деяких блокпостів. На сьогодні вже є конкретні позитивні результати.

В районі багато питань, що потребують вирішення, багато об’єктів, які потребують уваги, адже протягом багатьох років вони не отримували належного фінансування. Коштами районного бюджету все це не охопити. У своїй доповіді Володимир Бохонов підкреслив важливість залучення додаткових фінансових ресурсів бюджетів різних рівнів, міжнародних програм і проектів задля вирішення питань оновлення та розбудови інфраструктури району. На початку року перед відповідними структурами, керівниками підприємств, установ він за мету поставив виготовлення якісної проектно-кошторисної документації, що надасть можливість ефективно використовувати власні фінансові ресурси та залучати інвестиції задля успішної реалізації проектів із капітального ремонту, комплексної реконструкції об’єктів соціальної, житлово-комунальної та інших сфер. Такий підхід забезпечив досить успішний результат: 18 інфраструктурних об’єктів району включені до ІІ етапу фінансування Європейського інвестиційного банку на загальну суму 105 млн. грн.

Крім того, в активі вже є проектно-кошторисні документації з позитивними експертними висновками на суму майже 250 млн. грн. Таким чином, закладена основа для ефективної, результативної роботи по розбудові інфраструктури району в 2017 році.

Підводячи підсумки проведеної роботи, Володимир Бохонов приділив увагу успішному вирішенню актуальних питань у сфері освіти. Триває реалізація двох проектів по створенню опорних шкіл у містах Часів Яр і Сіверськ. На це залучено відповідно 30 млн. грн. і 15 млн. грн. Очікується додаткове надходження 8,2 млн. грн. для Сіверської опорної школи.

За кошти районного бюджету у 12 школах впродовж року проведено різні види ремонтних робіт на загальну суму більше 15 млн. грн.

За рахунок залучених коштів ЄС/ПРООН, районного бюджету і громад у 3 школах реалізовано проекти з енергозберігаючих заходів на загальну суму майже 800 тис. грн.

Наприкінці року школярів і освітян району очікувала приємна новина: за кошти обласного і районного бюджетів в розмірі 6 млн.750 тис. грн. і 3 млн. 190 тис. грн. було придбано 7 нових шкільних автобусів. Це у значній мірі сприяє регулярному підвезенню учнів до навчальних закладів.

Таким чином, в районі приділяється значна увага створенню належних умов задля  отримання школярами якісної освіти.

Не залишилася поза уваги сфера охорони здоров’я. Для лікарняних закладів придбано медичне обладнання, пересувний рентгенофлюорографічний автомобіль і 3 автомобіля «Шеврове-Нива».  На їх придбання з районного бюджету було витрачено 5 млн. 730 тис. грн. Транспортні засоби та медичне обладнання, що надійшли на оснащення Комунального закладу «Бахмутський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Світлодарської та Міньківської амбулаторій, безумовно, сприяють покращенню медичного обслуговування жителів району.

У цілому, аналізуючи статистичні дані, можна з впевненістю сказати, що на кінець року Бахмутський район виходить з успішними показниками, у розвитку району спостерігається позитивна динаміка.

Наприкінці звіту Володимир Бохонов висловив подяку представникам органів місцевого самоврядування, керівникам структур, служб і підприємств району за порозуміння, наполегливу працю на благо громади і небайдуже ставлення до сьогодення  та майбутнього Бахмутського району.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери