Найменування органу виконавчої   влади,  який  проводив електронні консультації:

Департамент економіки Донецької обласної державної адміністрації

Назва  проекту  акта,  що  виносився  на обговорення:
Проект Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки

Інформація про пропозиції, що надійшли за  результатами  обговорення:

Пропозиції та зауваження до проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки за результатами електронних консультацій з громадськістю не надходили.

В той же час, за результатами обговорення проекту програми на засіданні Регіональної ради підприємців в Донецькій області та Комітету по малому і середньому бізнесу Донецької торгово-промислової палати, до департаменту економіки облдержадміністрації надійшли пропозиції від суб’єкта підприємництва, Донецької торгово-промислової палати.

Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

Пропозиції, що надійшли, опрацьовані департаментом економіки облдержадміністрації. Конкретні пропозиції  враховані при доопрацюванні проекту Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки, пропозиції загального характеру – прийняті до відома.  

Доопрацьований проект Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017 – 2018 роки буде винесено на засідання колегії облдержадміністрації в установленому порядку