портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Засідання 8 червня 2018 року

Опубліковано 03 жовтня 2018 року, 19:52

8 червня 2018 року в м.Святогорську відбулася колегія департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Згідно порядку денного були обговорені такі питання:

Про стан медико-соціального забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій, забезпечення пільгами згідно з чинним законодавством.

(Доповідач — начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ватуліна Яніна Анатоліївна )

Аналіз стану захворюваності на інфекційні хвороби в області. Готовність закладів охорони здоров’я області до надання медичної допомоги хворим інфекційного профілю при підвищенні захворюваності на кишкові інфекції та підозрі на особливо небезпечні хвороби.

(Доповідач — головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичних допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Нікуленко Наталя Василівна, співдоповідач — головний позаштатний дитячий інфекціоніст департаменту охорони здоров’я Яковенко Дмитро Вадимович ).

Про реалізацію в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526 «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на період 2017 — 2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу».

(Доповідач — головний позаштатний спеціаліст департаменту по координації роботи з дітьми-сиротами та дітьми, залишеними без батьківського піклування Біжок Наталя Вікторівна)

Обговорення питання щодо створення Обласної асоціації медичних працівників Донецької області.

(Доповідачі: Мезенцева О.І., Власенко О.Б., Шутько С.Л.)