портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Сільська медицина

Опубліковано 03 жовтня 2018 року, 15:35

23 липня 2018 року директор департаменту охорони здоров’я Узун Ю.Г. провів робочу нараду, в якій взяли участь директор департаменту капітального будівництва Вінокуров Ю.О., директор департаменту екології та природних ресурсів Натрус С.П., заступник директора департаменту охорони здоров’я Колесник В.В., начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Ватуліна Я.А та керівництво КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель».

На виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» департаментом охорони здоров’я визначено кількість амбулаторій (24 шт), які планують будувати, їх типи та розташування. Цей розподіл (спроможна мережа закладів охорони здоров’я первинного рівня у сільській місцевості) погоджено спільною комісією Міністерства охорони здоров’я України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04 квітня 2018 та остаточно затверджено комісією під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Зубка Г.Г. 10 липня 2018 року.

Замовником по виготовленню ПКД та будівництву амбулаторій розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 13.06.2018 № 771/5-18 визначено КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель».

На нараді обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення. Окремо керівництву КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» дане доручення щодо прискорення темпів роботи по виготовленню ПКД.

Надалі такі наради матимуть систематичний характер. Це питання знаходиться під особистим контролем голови облдержадміністрації Куця О.І.