портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Управління автомобільного транспорту

Начальник управління автомобільного транспорту

Контактна інформація

Адреса: м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького 6

Пошта: avtodonoda@gmail.com

Розклад роботи:

понеділок-четвер 9:00-18:00

п’ятниця 9:00-17:00

обідня перерва 13:00-13:48

Прийом громадян 

Понеділок 10:00-17:00

УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ (далі – Управління) є самостійним структурним підрозділом облдержадміністрації, що утворюється головою облдержадміністрації, входить до її складу і в межах Донецької області забезпечує виконання покладених на Управління завдань.

Управління підпорядковане голові облдержадміністрації.

У своїй діяльності Управління керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями обласної ради, а також Положенням про Управління.

До складу Управління входять відділ фінансових ресурсів і бухгалтерського обліку, відділ з питань управління транспортом.
Основними завданнями Управління є:

  • Забезпечення, в межах своїх повноважень, реалізації державної політики щодо управління об’єктами державного майна (транспортними засобами тощо), які належать до сфери управління облдержадміністрації.
  • Утримання та експлуатація державного майна (транспортних засобів тощо) Управління.
  • Здійснення, в межах своїх повноважень, контролю за ефективним використанням і збереженням державного майна (транспортних засобів тощо), закріпленого за апаратом і структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями.
  • Здійснення, в межах своїх повноважень, контролю за ефективним і раціональним використанням енергоносіїв та державного майна (транспортних засобів тощо) Управління.
  • Здійснення представницької діяльності при перебуванні відповідальних осіб, що прибувають в область для вирішення службових питань із Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Структура підрозділу

Пiдроздiл Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон Пошта
Цуцкова Ольга Олексіївна Заступник начальника управління - начальник відділу з питань управління транспортом