портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донецька ОДА долучилась до проведення чергового онлайн-засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших МГН до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Опубліковано 15 березня 2019 року, 14:10 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

15 березня у Донецькій ОДА  за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Стокоза відбулось чергове онлайн-засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, організатором якого виступило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Комітет доступності Донецької ОДА в Мінрегіоні представляла його співголова Надія Поламарчук. 

На заході розглянули питання дотримання вимог державних будівельних норм в частині забезпечення доступності для маломобільних груп населення під час проектування, проведення експертизи та введення в експлуатацію об’єктів будівництва. Зокрема вислухали звіт ДАБІ України щодо виявлення порушень вимог ДБН в частині доступності для маломобільних груп населення за 2018 рік та щодо порушення вимог ДБН в частині доступності для маломобільних груп населення при проектуванні, будівництві, реконструкції, експертизі ПКД та на стадії прийняття в експлуатацію зупинок громадського транспорту.

Особливу увагу приділили прийнятим в експлуатацію інфраструктурним об’єктам, при створенні яких не дотримано вимоги ДБН. Серед них виділили торговельно-розважальний комплекс SMART PLAZA OBOLON на вул. Маршала Тимошенка, 21 у Оболонському районі м. Києва, Одеський ліцей «Європейський» Одеської міської ради Одеської області на вул. Маршала Говорова, 8, а також Краматорська центральна площа в Донецькій області.