портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки вп’яте розпочало навчальний рік у Бахмуті

Опубліковано 03 вересня 2019 року, 16:00 , Управління фізичної культури та спорту

2 вересня Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки знову відкрило свої двері для учнів і студентів – уже вп’яте в Бахмуті на базі спортивно-оздоровчого табору «Вогник», де заклад відновив свою роботу після переміщення з Донецька.

На святі Першого дзвоника дітей, їх батьків та вчителів з початком нового навчального року і Днем знань привітали в.о. начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Точилова, директор Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Ігор Анушкевич, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис, начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Людмила Махничева.

Почесні гості побажали хлопцям і дівчатам віри у власні сили, наснаги для підкорення нових висот у навчанні та спорті, і висловили щиру подяку педагогам та тренерам за їх внесок у виховання освічених, сильних та патріотичних молодих людей, які гідні носити звання учнів і студентів училища імені славетного спортсмена, олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

В урочистій атмосфері під оплески присутніх відзнаки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації отримали кращі представники викладацького складу: Світлана Дудник, Ольга Веселовська, Тетяна Нікітіна, Тетяна Федотчева, Лариса Леонова, Самвел Акопян, Наталя Чайка, Ірина Ситковська, Галина Леле.

Грамоти ДВУОР ім. С.Бубки вручили студентам, які відзначились активною участю в житті училища та високими досягненнями в навчанні: Олесі Ярошенко, Дмитру Павлову, Олександрі Камінській та Михайлу Абрамову. Також Олександра Камінська за активну участь у житті міста була нагороджена грамотою та цінним подарунком від Бахмутської міської ради. Посвідчення майстрів спорту України з боротьби вільної отримали Євгенія Сєдих, Віолета Семчова та Аїда Керимова.

Спеціальний подарунок – статуетку сови як символ мудрості, терпіння та врівноваженості – для семикласників передала студентка четвертого курсу Олеся Ярошенко. Після того, як пролунав перший дзвоник, дітей запросили до класних кімнат та аудиторій на перший урок «Ми – патріоти незалежної України».

Зазначимо, що на початок вересня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки налічується 325 учнів – 156 учнів шкільного блоку та 169 студентів (до 1 жовтня 2019 року планується збільшення контингенту до 350 учнів). Для порівняння: у вересні 2015 року, на початку діяльності закладу в Бахмуті, було 153 учня. Заняття проводитимуться з 13 видів спорту – з нового навчального року додалися триатлон та тхеквондо.

Інші новини за темою