портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Монетизація житлових субсидій

Опубліковано 11 січня 2019 року, 14:12 , Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що Урядом внесено зміни до порядку надання житлових субсидій. Зазначені зміни затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі».

Змінами, зокрема, передбачено, що громадяни, які звернуться за субсидією починаючи з січня поточного року, отримуватимуть її у грошовій формі, що буде відображено в облікових записах одержувачів житлової субсидії, сформованих в автоматизованих системах АТ «Ощадбанк» без звернення громадян. Розрахунок з надавачами комунальних послуг здійснюватиметься АТ «Ощадбанк», про що отримувачі субсидії будуть інформовані за допомогою смс-повідомлення. У разі ненадання заявником при зверненні за призначенням житлової субсидії номеру мобільного телефону, заява і декларація вважаються не поданими.

Після закінчення опалювального сезону, залишки коштів, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ «Ощадбанк», про що АТ «Ощадбанк» інформує одержувачів субсидії шляхом надсилання смс-повідомлень.

Домогосподарствам, які одержували житлову субсидію протягом опалювального сезону 2018/2019 років не у грошовій формі (призначені з жовтня в автоматичному режимі, без звернення громадян, або за заявами, поданими до 01.01.2019), призначення такої субсидії з 1 травня поточного року здійснюватиметься лише після надання нових заяви і декларації, в яких обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.