портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині обговорили питання зайнятості неповнолітніх

Опубліковано 24 листопада 2020 року, 10:00

Питання забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, обговорили учасники засідання відповідної обласної комісії у Донецькій облдержадміністрації 23 листопада.

Захід відбувся під головуванням заступниці голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної.

«Розвиток сучасної ринкової інноваційної економіки вимагає активної участі молоді. Це обумовлено, по-перше, тим, що молодь краще адаптується до нових швидкозмінних умов порівняно з іншими категоріями населення. А по-друге, активно заповнює ринкові ніші та гнучко реагує на інновації», – розпочала засідання Юлія Костюніна.

Директорка Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко у своєму виступі розповіла про підсумки проведення громадських та тимчасових робіт серед неповнолітніх, в їх числі дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

«Інтеграція молоді до ринку праці – завдання надзвичайно важливе. Для вирішення питань її працевлаштування державною службою зайнятості здійснюються заходи активної політики зайнятості з акцентом на новітні інформаційні технології, зміну підходів у роботі з клієнтами», – звернула увагу Валентина Рибалко.

Під час обговорення особливу увагу учасників засідання привернула доповідь про профорієнтаційну програму «Твій вибір», яку реалізує КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управлення у справах сім`ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації. Завдання проєкту – допомогти школярам розібратися в сучасному світі професій.

У засіданні також прийняли участь представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, головного управління держпраці у Донецькій області, керівники відділів Донецької облдержадміністрації та головного управління національної поліції в Донецькій області.

Відділ інформаційної роботи Донецького обласного центру зайнятості 

Інші новини за темою