0-800-507-506, 0954633565

На Олександрівщині пройшли спортивні змагання «Веселі старти»

Опубліковано 26 жовтня 2018 року, 15:07

26 жовтня на базі Олександрівської ЗОШ відбулися районні змагання «Веселі старти». Програма спортивного заходу складалась із 4 комплексних естафет: «Швидкість з м'ячем», «Спритний м'яч», «Флорбол», «Стрітбол».

У цікавій та запеклій боротьбі третє місце посіла команда Новоолександрівського НВК, друге місце – команда Іверської ЗОШ, а переможцем стала команда Очеретинської ЗОШ.

Учасників змагань нагородили грамотами та медалями, а команду – переможця – Кубком. Вчителя фізичної культури Очеретинського навчального закладу Тетяну Обихвост нагороджено Подякою райдержадміністрації за якісну підготовку учнів до районних змагань.

Честь Олександрівського району на обласних змаганнях, які відбудуться 16 листопада 2018 року буде захищати команда Очеретинської ЗОШ.