0-800-507-506, 0954633565

Результати виступу спортсменів Донецької області на II Європейських іграх

Опубліковано 01 липня 2019 року, 15:40 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 21 по 30 червня в Мінську (Республіка Білорусь) відбулися престижні міжнародні змагання – ІІ Європейські ігри, де звання кращих виборювали понад 4000 атлетів із 50 країн.

Від збірної команди України на старти поїхали 198 спортсменів з 15 видів спорту, а представництво Донецької області склало 8 спортсменів з 6 видів спорту: боротьба вільна – Олександр Хоцянівський, боротьба самбо – Дмитро Стеценко, велосипедний спорт (трек) – Володимир Джус, легка атлетика – Аліна Логвиненко, Олексій Поздняков, Сергій Смелик, стрільба кульова – Юрій Сухоруков, теніс настільний – Коу Лей.

Володарями нагород найвищого ґатунку стали наші легкоатлети. 23 червня майстер спорту України Олексій Поздняков, представник міста Дружківка, здобув «золото» у індивідуальних змаганнях у змішаній комбінованій естафеті 800-600-400-200 м, а 28 червня за підсумками розіграшу командного комплекту нагород на першу сходинку п’єдесталу в складі збірної України піднялися: майстер спорту України міжнародного класу Сергій Смелик, представник міста  Бахмут (біг на 100 м серед чоловіків), заслужений майстер спорту України Аліна Логвиненко з Бахмута (змішана естафета 4x400 м), і, знову-таки, Олексій Поздняков (естафета 800-600-400-200 м).

Бронзовим призером змагань з вільної боротьби у ваговій категорії 125 кг серед чоловіків став майстер спорту України міжнародного класу, представник Волноваського району Олександр Хоцянівський.

Четверте місце за підсумками одиночних змагань з настільного тенісу посів майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер Перших Європейських ігор Коу Лей.

П’ятим у змаганнях з боротьби самбо у ваговій категорії 90 кг серед чоловіків став майстер спорту України Дмитро Стеценко.

Майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту Володимир Джус, представник міста Дружківка, у змаганнях на треку серед чоловіків посів 6 місце в командній гонці переслідування (у складі збірної України), 9 місце в індивідуальній гонці переслідування та 12 місце в дисципліні «скретч».

Заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков, представник міста Краматорськ, не зміг подолати кваліфікаційний етап змагань зі стрільби кульової у програмі «малокаліберна гвинтівка 50 м, стрільба з трьох положень (чоловіки)».

Відзначимо, що збірна України за підсумками ІІ Європейських ігор здобула 51 нагороду (16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових) і посіла 3 загальнокомандне місце.