портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Спортсмени Донеччини – серед кращих на чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

Опубліковано 04 березня 2020 року, 09:02 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 29 лютого по 2 березня в місті Київ відбувся заключний національний старт сезону з легкої атлетики в приміщенні – чемпіонат України з двоборства серед ДЮСШ та СДЮШОР, який зібрав близько 800 юнаків і дівчат 2005-2006 років народження та молодше із 24 регіонів країни.

Донецьку область на чемпіонаті представив 31 спортсмен, і в активі нашого регіону виявилося 9 особистих нагород: 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові.

У двоборстві, що включало біг на 1500 м з перешкодами та 800 м, перемогла Дар’я Дубенець із Дружківки (Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, тренер Ольга Лук’янова), яка була на 2 роки молодшою за суперниць. Кращою у двоборстві «біг на 60 м + штовхання ядра» стала Марія Стрєлець, вихованка ДЮСШ міста Костянтинівка (тренер Сергій Стрєлець).

За підсумками змагань з двоборства, що включало біг на 60 м та стрибки у довжину, «золото» здобула Марія Панченко з Маріуполя (КДЮСШ «Олімпія», тренер Володимир Юхно), а «срібло» – Настасія Зозуля з Бахмута (КДЮСШ №1, тренер Володимир Мартинюк). На другу сходинку п’єдесталу Настасія також піднялася за сумою в бігу на 60 м та потрійному стрибку.

У двоборстві, що включало біг на 60 м та стрибки з жердиною, срібними призерами стали вихованка Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки Аліна Юрченко (тренери Анатолій Волчанін, Юрій Седньов) та Валентин Лобода з Бахмута (КДЮСШ №1, тренери Олексій Логвиненко, Юрій Седньов).

Бронзові нагороди чемпіонату України здобули: вихованець ДЮСШ міста Дружківка Михайло Брудін (тренери Юрій Брудін, Юрій Кузьменко) – за сумою у штовханні ядра та бігу на 60 м, вихованець КДЮСШ №1 міста Бахмут Михайло Захожий (тренери Олександр Захожий, Дмитро Захожий) – за сумою в бігу на 60 м та стрибках у висоту.

Усього легкоатлети Донеччини набрали 425 очок, завдяки чому їм вдалося посісти другу сходинку в командному заліку між представниками Києва (455 очок) та Київської області (405 очок). Серед команд дитячо-юнацьких шкіл легкоатлети КДЮСШ №1 міста Бахмут стали першими з результатом 137 очок, а вихованці КДЮСШ «Олімпія» міста Маріуполь – четвертими (112 очок).