портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Стара версія
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Ольгінці проводять розмінування від вибухонебезпечних предметів минулих війн та сучасних бойових дій

Опубліковано 11 липня 2019 року, 09:25 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

10 липня голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко разом з його заступником Вадимом Філашкіним відвідали смт Ольгінка у Волноваському районі, де піротехніки Головного управління ДСНС в Донецькій області проводять роботи з розчищення небезпечної ділянки від вибухонебезпечних предметів.

Керівник обласної військово-цивільної адміністрації цікавився у спеціалістів, як відбувається  процес пошуку вибухонебезпечних предметів та якими способами їх ліквідують. Він підкреслив, що безпека громадян зараз знаходиться в руках розмінувальників, тому область розраховує на їх професіоналізм та вміння оперативно діяти в небезпечній ситуації. Також голова оглянув броньовані піротехнічні машини розмінування «Козак» та оперативно-піротехнічні автомобілі.

Нагадаємо, що з листопада 2017 року сапери ДСНС України у Донецькій області проводять роботи з ліквідації складу боєприпасів часів Другої світової війни. Ускладнює роботу фахівців з розмінування те, що небезпечна ділянка знаходиться за декілька метрів від домівок та у безпосередній близькості від діючої залізничної колії. Велика кількість боєприпасів знаходиться у зведеному стані та становить реальну загрозу місцевому населенню.

На сьогоднішній день піротехніки вилучили та знищили у відповідному порядку 4296 ВНП. Роботи з розмінування у смт Ольгінка триватимуть й надалі.