портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Сіверську завершується капітальний ремонт опорної школи

Опубліковано 27 листопада 2019 року, 14:50 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко з робочим візитом відвідав місто Сіверськ. Під час візиту очільник області ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт у опорній школі №2. Очільник області поспілкувався з підрядником та наголосив, що ремонтні роботи мають завершитись якомога раніше.  

«Основні роботи вже виконали, залишається змонтувати обладнання харчоблоку і облаштувати футбольне поле. Підрядники обіцяють завершити усе до кінця року, і у третій четверті 180 учнів вже вчитимуться у своїй школі», - заявив Павло Кириленко.

Школа розрахована на 560 учнів, зараз у ній працює 22 викладача. Під час проведення капітального ремонту у школі пройшло утеплення зовнішніх стін, покрівлі, капітальний ремонт зовнішніх мереж систем водопостачання і каналізації, благоустрій прилеглої території, створення міні-футбольного поля, волейбольного та баскетбольного майданчиків, влаштування огородження території школи та спортивних майданчиків, ремонт та переоснащення харчоблоку, внутрішніх інженерних мереж; заходи для маломобільних груп населення, оснащення новим обладнанням та меблями.