0-800-507-506, 0954633565

На чемпіонаті Європи з гирьового спорту в Парижі спортсмен із Покровської громади Леон Білицький виборов 4 нагороди

Опубліковано 23 квітня 2024 року, 20:36

На змаганнях, що зібрали понад 200 учасників із 17 країн, Леон відзначився перемогами у вправах поштовх, двоборство та триборство, а також став срібним призером у вправі ривок.

Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«Спортсмен із року в рік гідно представляє Донеччину на міжнародному рівні. Торік він виборов три золоті медалі на чемпіонаті світу і дві медалі на чемпіонаті Європи — за ці здобутки зараз він отримує щомісячну обласну стипендію.

Вітаю Леона із чудовим виступом і бажаю подальших успіхів!» - привітав переможця Вадим Філашкін.