Під час колегії Донецької облдержадміністрації директор департаменту освіти і науки Тетяна Сідашева відзвітувала про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Донецькій області на 2016-2020 роки протягом 2019 року.
За словами Тетяни Сідашевої, у Донецькій області все більше учнівської молоді долучається до участі в акціях, заходах та іграх патріотичного спрямування.
«Постійно зростає активність молоді, яка бере участь у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), обласному патріотичному квесті «Знай і люби свій край», інших обласних і всеукраїнських іграх та конкурсах. Так, наприклад, минулого року у «Джурі» взяли участь 20 команд, цього року міста та райони області представлятиме вже 36 команд», - наголосила вона.
Під час свого виступу Тетяна Сідашева закликала керівників міст, районів та об'єднаних територіальних громад звернути увагу на матеріально-технічне забезпечення патріотичних гуртків, команд та туристичних клубів для того, щоб діти мали вільний доступ до якісного сучасного спорядження та могли гідно виступати на всеукраїнських конкурсах і фестивалях.
![](/storage/app/thumbnails/bb1/1a7/13d/DSC_1039_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/789/b8e/5ac/DSC_0900_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dce/f0d/7e1/DSC_1043_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6f4/5e1/c4d/DSC_0902_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c34/fd4/560/DSC_1074_820x360.jpg)