портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Методичні рекомендації з вивчення тем навчальних заходів в системі самонавчання щодо запобігання корупції

2024

Червень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Інші механізми запобігання і протидії корупції (Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Спеціальна перевірка. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення)”

Квітень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Дотримання законодавства щодо нерозголошення інформації про викривача (дотримання конфіденційності) працівниками, що здійснюють реєстрацію його повідомлення”

Лютий 

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Про особливості декларування в умовах воєнного стану”

Січень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Фінансовий контроль в діяльності державних службовців. Інформація, що зазначається в декларації, осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.”

2023

Грудень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми «Про порядок вилучення декларацій з Єдиного державного реєстру під час воєнного стану»

Листопад

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Про особливості декларування в умовах воєнного стану”

Жовтень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Правила етичної поведінки державних службовців”

Вересень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції”

Серпень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Захист трудових прав викривача. Способи подання повідомлень про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення працівниками апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації та порядок їх розгляду”

Липень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми "Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів"

Червень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Механізми запобігання і протидії корупції (Заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Спеціальна перевірка. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення)”

Травень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Корупційні правопорушення та правопорушення, пов’язані з корупцією. Відповідальність за їх вчинення та наслідки для державних службовців”

Квітень

Методичні рекомендації за темою "Дотримання законодавства щодо нерозголошення інформації про викривача (дотримання конфіденційності) працівниками, що здійснюють реєстрацію його повідомлення"

Лютий

Методичні рекомендації за темою Деякі особливості декларування в умовах воєнного стану

Cічень

Методичні рекомендації за темою "Фінансовий контроль та особливості декларування в умовах воєнного стану"

2022

Грудень

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції: Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Національна поліція, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції, їх основні функції та завдання. Вищий антикорупційний суд

Листопад

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми “Обмеження, встановлені Законом України “Про запобігання корупції”

Жовтень

Довідкові матеріали для членів конкурсних комісій облдержадміністрації та її структурних підрозділів щодо процедури (алгоритму) повідомлення про наявність у них конфлікту інтересів та його врегулювання

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми Правила етичної поведінки державних службовців

Вересень

Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затверджене наказом Національного агентства з питань запобігання корупції

Серпень

Захист трудових прав викривача. Способи подання повідомлення та порядок їх розгляду

Липень

Методичні рекомендації для самостійного вивчення теми“Механізми запобігання і протидії корупції (Заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Спеціальна перевірка. Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення)”

Червень

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Травень

Дотримання законодавства щодо нерозголошення інформації про викривача працівниками, що здійснюють реєстрацію повідомлення

Корупційні правопорушення та правопорушення, пов'язані з корупцією. Відповідальність за їх вчинення та наслідки для державних службовців