портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інформація про подання запиту

Запит на публічну інформацію до Донецької облдержадміністрації подається фізичною або юридичною особою, об'єднанням громадян без статусу юридичної особи,  в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або телефоном.

Запит можна подати:

  • на поштову адресу, або особисто (громадська приймальня облдержадміністрації (вхід праворуч від центрального входу): Донецька облдержадміністрація вул. Олекси Тихого, 6 м. Краматорськ, Україна, 84306
  • шляхом заповнення електронної форми
  • телефонами: (06264) 6-02-80, 0800 507 506
  • електронною поштою: public@dn.gov.ua

 Запити приймаються у робочі дні в громадський приймальні облдержадміністрації з 08.00 до 12.00 та з 12.48 до 17.00 (у п’ятницю - до 16.00).

Для запитувачів виділена оргтехніка (компьютер, ксерокс, принтер), письмовий стіл, де запитувач може власноручно написати запит, отримати доступ до запитуваних документів, опрацювати їх, за потреби скопіювати, сфотографувати, зісканувати або записати на носії інформації свій вибір.

Завантажити форму для подання запиту на інформацію

Порядок складання та подання запитів на одержання публічної інформації, розпорядником якої є Донецька обласна державна адміністрація