портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення

Відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (далі - відділ) утворюється розпорядженням голови облдержадміністрації згідно із Законом України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» (із змінами).  Відділ підпорядковується керівнику апарату облдержадміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

Основними завданнями відділу є:

Використання наявних і створення нових інформаційних ресурсів в апараті облдержадміністрації, забезпечення доступу до них та взаємодія за дорученням керівництва облдержадміністрації з Офісом Президента України і Секретаріатом Кабінету Міністрів України з цих питань.

Взаємодія зі структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та виконавчими органами міських рад, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями з питань інформаційно-аналітичного забезпечення.

Запровадження в Донецькій області сучасних інформаційних технологій для автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації.

Участь у розробці і реалізації регіональної програми інформатизації, практичне використання інформаційних даних для аналізу стану розвитку інформаційного суспільства в області.

Забезпечення в апараті облдержадміністрації реалізації державної політики цифрового розвитку, використання електронних інформаційних ресурсів і розвитку інформаційного суспільства, цифрової трансформації та інформаційної інтеграції.

В межах повноважень відділу вжиття заходів, спрямованих на захист  інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах в апараті облдержадміністрації.