портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Пластуни привезли на Донеччину Вифлеємський вогонь миру

Опубліковано 21 грудня 2019 року, 15:03 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Сьогодні після офіційного початку передріздвяної скаутської традиції у Києві група пластунів доставила Світло з Вифлеєму в Краматорськ та урочисто вручила його голові Донецької облдержадміністрації Павлу Кириленко. Звідси розпочнеться подорож Вифлеємського вогню миру населеними пунктами Донбасу. Пластуни привезуть Вифлеємський вогонь миру в міста та села Донецької області і поширять його серед місцевих мешканців.

Завершиться ця символічна акція 6 січня, у переддень Різдва Христового. До цього моменту члени скаутської організації “Пласт” передадуть Вифлеємський вогонь Президенту України, парламенту та уряду, в лікарні, дитячі будинки, громадам сотень українських міст, зокрема Донецької та Луганської областей, а також українським воякам у зоні проведення ООС.

Цьогоріч до традиції передачі вогню також долучились народні депутати Роман Лозинський та Михайло Бондар, а також помічник благочинного Краматорського округу Православної церкви України протоієрей о. Ігор.

Нагадаємо, передріздвяну традицію розповсюдження Вифлеємського вогню миру започаткували в Австрії. Проте завдяки пластунам, традицію запровадили і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, які чекають тепла, миру і злагоди, що єднають усіх християн у переддень Різдва.