портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донецька облдержадміністрація долучиться до проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

Опубліковано 23 листопада 2021 року, 14:37
25
листопада
16:00
Додати в календар 25-11-2021 16:00:00 27-11-2021 05:45:05 Europe/Kiev Донецька облдержадміністрація долучиться до проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

25 листопада 2021 року в м. Краматорськ о 16.00 відбудеться відкриття Міжнародної акції «16 днів проти насильства» в межах якого буде здійснено підсвічення будівлі Донецької обласної державної адміністрації у помаранчевий колір - офіційний колір кампанії. Також, в межах акції буде проведено пресбрифінг з нагоди заходу.

У заході візьмуть участь заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, міжнародних та громадських організацій.

Таким чином Донецька облдержадміністрація долучається до проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства».

Подолання і запобігання насильству над жінками – складна проблема, яка потребує комплексного підходу до її вирішення. Окрім зусиль на рівні влади, міжнародних та громадських організацій, необхідні також зміни у свідомості кожного українця щодо розуміння, що насильство є абсолютно неприйнятним.

За даними досліджень UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення щороку близько 1.1 млн жінок зазнають насильства, і лише кожна третя постраждала звертається за допомогою. Ґендерно зумовлене насильство підриває здоров’я, гідність, безпеку та незалежність постраждалих і при цьому часто залишається прихованим через сформовану суспільством культуру замовчування.

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, – і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі.