портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Реєстрацію завершено. Престур до деокупованих міст Лиману та Святогірська на Донеччині

Опубліковано 09 жовтня 2022 року, 20:30
11
жовтня
09:00
Додати в календар 11-10-2022 09:00:00 04-02-2023 14:47:20 Europe/Kiev Реєстрацію завершено. Престур до деокупованих міст Лиману та Святогірська на Донеччині

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!!!

У вівторок, 11 жовтня, відбудеться престур до деокупованих міст Лиман та Святогірськ, з яких російські окупанти втікали, залишаючи військову техніку. Наслідком окупації стали масові жертви серед цивільного населення та руйнування.

Престур організований Донецькою обласною військовою адміністрацією спільно з Харківським медіахабом - підрозділом національної мережі Медіацентру Україна.

Збір журналістів о 9.00 в місті Краматорськ, виїзд о  10.00.  Престур  буде здійснено за маршрутом Краматорськ – Лиман – Святогірськ – Краматорськ автобусом, який надається організаторами.

УВАГА: пересування за маршрутом престуру виключно автобусом організаторів!  Пересування до міста Краматорськ здійснюється власним транспортом учасників престуру. Кількість місць обмежена,  тому зверніть увагу, що від кожного медіа можна зареєструвати не більше 3 осіб.

Для участі в престурі необхідно пройти обов’язкову реєстрацію за цією формою: https://forms.gle/9oHUevxeACXwTn9u9

Після реєстрації та перевірки ваших прескарт ви отримаєте повідомлення у електронну пошту та /або повідомленням  у месенджери  з підтвердженням участі, інформацією про місце збору в Краматорську та контактні дані  координаторів престуру.

Програма престуру включатиме:

відвідування міста Лиман

 Місцевий цвинтар. Ексгумація на місці масового поховання:

- коментар начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка;

- коментар  заступника начальника Краматорського районного управління Національної Поліції ( РУП) – начальника слідчого відділа Краматорського РУП Головного Управління Національної Поліції в Донецькій області Ігоря Угнивенка.

  Короткий огляд міста:

-  руйнування;

-  звалище спаленої військової техніки та коментарі військових.

 Відвідування міста Святогірськ

огляд міста:

- пункт видачі гуманітарної допомоги;

- відвідування відділення Укрпошти, відновлення видачі пенсій, відкриття банкомату;

- запуск в роботу пекарні;

- підсумковий коментар начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка щодо налагодження життя в місті.

- коментар голови місцевої військової адміністрації Володимира Рибалкіна про перепоховання цивільних,які загинули під час окупації.

Увага! При собі обов’язково мати шолом, бронежилет. Доступ до престуру надається виключно журналістам, що акредитовані ЗСУ.