портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Краматорську відкриють першу в Донецькій області локацію «Активного парку»

Опубліковано 22 липня 2021 року, 11:04
23
липня
10:00
Додати в календар 23-07-2021 10:00:00 26-09-2021 03:02:03 Europe/Kiev У Краматорську відкриють першу в Донецькій області локацію «Активного парку»

23 липня о 10:00 в парку культури та відпочинку ім. О.С. Пушкіна міста Краматорськ відбудеться відкриття першої в Донецькій області локації активного парку в рамках програми Президента України «Здорова Україна».

Почесними гостями заходу стануть голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та Краматорський міський голова Олександр Гончаренко. На вході в парк з боку бульвару Машинобудівників (нижня арка, біля пам’ятника Пушкіну) вони розпочнуть огляд локацій – для гри в бадмінтон та стрітбол, а також пункт безоплатного прокату дитячих електромобілів, велосипедів та роликів.

Наповнення активних парків – найпростіше, щоб кожен мешканець країни, незалежно від території проживання, мав вільний доступ до можливості займатись спортом у будь-який час. Активний парк представляє собою спортивну локацію із 6 елементів: «шведську» стінку, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавку для виконання динамічних вправ, сходинки, координаційну лінію та вільний простір.

Кожен відвідувач парку за допомоги смартфона може сканувати QR-код, розміщений поруч з елементом, та обрати рівень складності вправ (новачок, середній, профі), що відкриється на сайті. Завдяки онлайн завданням відбувається спортивне заняття з віртуальним тренером. Цей соціальний проєкт має охопити всі громади і покликаний зробити спорт ближче до людей.

Координація проєкту покладена на Міністерство молоді та спорту України спільно із Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організаційно проведення заходів відбуватиметься за підтримки місцевих центрів «Спорт для всіх» та спортивної спільноти громад.