В межах кампанії з інформаційної підтримки Збройних Сил України вийшов відеоролик-вітання українців з Днем ЗСУ та Святим Миколаєм.
Цього року українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая. Цей факт надихнув авторів відеоролика на створення теплої та доброї історії, в якій діти дякують своїм рідним – захисникам і захисницям, та просять захистити наш спільний дім – Україну, і, звісно, Святого Миколая: «Щоб подаруночки приніс» :)) Ролик створили на волонтерських засадах українські компанії та митці.
Автори проєкту
Компанія "K&K Group": Гнат Коробко (СЕО), Олександр Копил (СЕО), Віталій Варбанець (PR-директор) Компанія "BelkaStrelkа": Юрій Білий (СЕО), Олександр Коптєв (креативний директор, copyright) Production Компанія "FILM. UA Group": Дзен Євстигнєйкін (виконавчий продюсер) Ілля Ремізовський (технічний директор) Оганес Мелконян (художник-постановник)
РЕЖИСЕР: Максим Сметана ОПЕРАТОР: Максим Маліновський
Асистент оператора: Юрій Пальчик Доллі
1: Влад Форис Доллі
2: Мазаєв Ярослав
Звук: "4Ears Sound Production"
Світло: Олександр Гуманов, Олександр С