портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині готуються до проведення штабних тренувань з цивільного захисту населення

Опубліковано 07 лютого 2022 року, 16:36

Нарада щодо підготовки штабного тренування на території Донецької області відбулась під головуванням заступника очільника Донецької облдержадміністрації Вадима Філашкіна сьогодні, 7 лютого. 

Участь у нараді також взяли представники департаменту цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Донецької ОДА, керівники міст, районів та військово-цивільних адміністрацій області.

«Головною метою сьогоднішньої зустрічі є підготовка до якісного відпрацювання дій органів управління і сил цивільного захисту військово-цивільних адміністрацій в рамках штабного тренування органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Донецької області та її ланок з практичним відпрацюванням евакуаційних заходів. В умовах збройної агресії Російської Федерації питання цивільного захисту  вимагають від нас забезпечення максимальної готовності до реагування на надзвичайні ситуації як в мирний час, так і в особливий період», - наголосив Вадим Філашкін.

Директор департаменту цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Ігор Бойко розповів присутнім про порядок проведення навчань та заходи, які органи місцевого самоврядування мають виконати для забезпечення їх проведення. 

Вадим Філашкін також підкреслив, що штабне тренування має бути організоване відповідно до вимог чинного законодавства, тобто протягом навчань документально мають фіксуватись рішення засідань комісій, голів комісій, накази керівників спеціальних служб тощо.