портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Інформаційне повідомлення

Опубліковано 19 березня 2020 року, 14:19 , Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій стосовно проєкту розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання субвенції  з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад  на забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році»

Зміст матеріалів винесених на обговорення: Проєкт розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Порядку використання субвенції з обласного бюджету бюджетам міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад на забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році»

Мета проведення консультацій з громадськістю: підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, впровадження реформ на підтримку ініціативи громадськості, а також налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, передусім з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: Забезпечення виплати у 2020 році матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

 Строк подання пропозицій та зауважень: зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом 15 календарних днів на адресу: м. Краматорськ, вул. Рум’янцева, буд. 16, Департамент соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації, [email protected]

РАЗПОРЯДЖЕННЯ

ПОРЯДОК