портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

З 24 лютого на Донеччині встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Опубліковано 22 лютого 2021 року, 15:14

«Жовтий» рівень  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 почне діяти на території Донецької області з 24 лютого. Про це директор департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко повідомив на брифінгу у Краматорську сьогодні, 22 лютого. 

«З 24 лютого 2021 року ми повертаємося до адаптивного карантину.  Діятимуть 4 рівня небезпеки – зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.  І саме з 24 лютого вся країна переходить до базового режиму -  це жовтий режим», - сказав Ігор Бойко. 

Жовтий рівень епідемічної небезпеки передбачає відповідні обмеження та протиепідемічні заходи, які наразі діють на території всієї країни, з деякими пом’якшеннями.

Зокрема,

- дозволятиметься проведення масових заходів (культурних, спортивних тощо, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 кв метри площі, або з наповненістю залів понад 50% місць. Раніше діяли обмеження, що в заходах може брати участь не більше 20 осіб і для кожного мало бути передбачено 5 кв. метрів площі;

-  дозволятиметься відвідування закладів освіти групами більш як 20 осіб;

- можна буде проводити матчі командних ігрових видів спорту, але за умови, що глядачів буде половина від передбачених місць;

-  будуть працювати ресторани, кафе, бари та їдальні – до 24 години (раніше працювали до 23 години);

-  у спортзалах та фітнес-центрах можна буде перебувати 1 особі на 10 кв метрів, у басейнах – не більше, ніж 4 особи на одній доріжці для індивідуальних занять або 6 осіб для спортивно-тренувальних груп (раніше в спортзалах діяли умови перебування 1 особи на 20 кв. метрів загальної площі приміщення та заборонялась діяльність басейнів).

Нагадаємо, що Україна повертається до моделі адаптивного карантину.