портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення

Начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення

Контактна інформація

Адреса: 84306, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6

Тел.: +380 (6264) 2-04-67

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації утворюється розпорядженням голови облдержадміністрації згідно з Законом України “Про місцеві державні адміністрації”. Відділ підпорядковується голові облдержадміністрації першому заступнику голови та заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, ДСТУ ISO 9001-2001 «Система управління якістю. Вимоги», Положенням про відділ та іншими нормативно-правовими актами.

Основні завдання і напрямки роботи відділу:

  • Взаємодія з Адміністрацією Президента України і Кабінетом Міністрів України щодо використання наявних і створення нових інформаційних ресурсів та впорядкування доступу до них.
  • Організація збору та аналітична обробка необхідної інформації в електронному вигляді згідно з установленим порядком, у тому числі щодо стану та перспектив розвитку інформатизації області.
  • Координація взаємодії відділу з структурними підрозділами облдержадміністрації, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями з проблем інформаційно-аналітичного забезпечення.
  • Запровадження сучасних інформаційних технологій для автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації, здійснення в установленому порядку обміну інформацією між відділами та управліннями облдержадміністрації, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, створення умов для узагальнення і  поширення позитивного досвіду роботи в цьому напрямку.
  • Участь у формуванні і реалізації регіональної програми інформатизації, практичне використання інформаційних даних для аналізу.
  • Забезпечення впровадження та реалізація системи захисту інформації сучасними комп’ютерними засобами в апараті облдержадміністрації.