портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Юридичне управління

Начальник юридичного управління

Контактна інформація

Адреса: 84306, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6

Тел.: +380 (6264) 2-04-56

Прийом громадян

Щопонеділка 11:00-13:00

Юридичне управління апарату облдержадміністрації утворюється розпорядженням голови облдержадміністрації відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та підпорядковується голові облдержадміністрації з питань правового забезпечення діяльності облдержадміністрації, а з питань організації роботи апарату облдержадміністрації – заступникові голови – керівнику апарату облдержадміністрації.

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Загальним положенням про юридичну службу міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.95 №690 (із змінами і доповненнями), розпорядженнями голови облдержадміністрації, ДСТУ ISO 9001-2001 «Система управління якістю. Вимоги», Положенням та іншими нормативними актами.

До складу управління входять:

  • відділ з питань правової експертизи та здійснення державної реєстрації нормативних актів;
  • відділ надання правової допомоги.

Основні завдання управління

Організація правової роботи в облдержадміністрації, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання  та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів відділами, управліннями  та іншими структурними підрозділами облдержадміністрації під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків.

Правова експертиза на відповідність чинному законодавству України проектів розпоряджень голови облдержадміністрації, рішень колегії облдержадміністрації та рішень обласної ради, що подаються головою облдержадміністрації, наказів заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації шляхом їх обов`язкового візування начальником управління або його заступником.

За дорученням керівництва представлення інтересів  облдержадміністрації в господарському суді, судах загальної юрисдикції, адміністративному та третейському судах та в інших органах.