портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Представники державних банків закликали громадян використовувати онлайн-застосунки

Опубліковано 25 березня 2020 року, 18:59 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Під час щоденного брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області представники державних банківських установ закликали клієнтів зменшити кількість операцій, які проводяться у відділеннях банків, а більше використовувати можливості онлайн-застосунків «Ощад 24/7» та «Приват-24».

Начальник Донецького обласного управління Ощадбанку Світлана Яківчик розповіла про особливості роботи банку в умовах карантину та надала основні рекомендації для клієнтів.

«Наразі банк продовжує надавати більшість послуг у відділеннях. Продовжується обслуговування клієнтів, робота з рахунками, відкриття депозитів та надання кредитів для населення. Також продовжується реалізація програми «Доступні кредити 5-7-9%». Разом з тим ми бачимо, що все більше операцій проводиться за допомогою веб-банкінгу.

Ми закликаємо наших клієнтів проводити операції онлайн, адже наші платформи дозволяють виконувати більшість банківських операцій без відвідування відділень», - заявила Світлана Яківчик.

Заступник директора регіонального управління «Приватбанку» Юрій Малєєв зазначив, що у деяких відділеннях введені обмеження кількості відвідувачів через карантинні заходи, деякі призупинили роботу. В той же час, повністю функціонує мережа банкоматів та терміналів самообслуговування, банк за допомогою веб-банкінгу здійснює усі операції, а відкриті відділення у повному обсязі обслуговують клієнтів.

Також під час брифінгу заступник начальника управління - начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров'я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко заявив, що ситуація щодо поширення коронавірусу у області залишається контрольованою, нових випадків захворювання не виявлено.