портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Донецькій області розглянули проблеми і перспективи розвитку професійної освіти

Опубліковано 03 грудня 2019 року, 18:55 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

3 грудня у департаменті освіти і науки Донецької облдержадміністрації відбулось  спільне засідання Регіональної ради з питань професійної орієнтації населення та Регіональної ради професійної освіти.

Захід відбувся під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної та за участі генерального директора директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України Ірини Шумік, директора Донецького обласного центру зайнятості Валентини Рибалко, директора департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяни Сідашевої, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників навчальних закладів та Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Під час зустрічі обговорили регіональну стратегію реформування системи професійної освіти в Донецькій області, яка розроблена на основі аналітичного дослідження завдяки підтримці міжнародних організацій, зокрема Програми Розвитку ООН в Україні, сучасні тенденції регіонального ринку праці, проблеми та перспективи розвитку професійної освіти в Україні. 

Заступник очільника області зауважила, що стратегія є результатом взаємодії всіх зацікавлених сторін, включаючи освітян, представників бізнес-сектору, місцевих органів влади та міжнародних організацій. 

«Вимога сьогодення – реформувати наявну систему професійної освіти  з урахуванням вимог роботодавців, використання сучасних технологій, впровадження елементів дуальної форми професійного навчання та розширення переліку професій для підтвердження результатів неформального навчання», – зазначила Юлія Костюніна.