портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Акція «І в спогадах Герої оживуть»

Опубліковано 09 серпня 2024 року, 16:40
09
серпня
00:00
31
грудня
00:00
Додати в календар 09-08-2024 00:00:00 31-12-2024 00:00:00 Europe/Kiev Акція «І в спогадах Герої оживуть»

Війна, що триває на нашій землі вже понад 10 років, обірвала життя багатьох талановитих, амбітних, турботливих, сміливих людей. Кожен з них віддав найцінніше за наше світле майбутнє в квітучій Україні.

«Герої не вмирають!» - говоримо ми, схиляючи голову. В наших спогадах рідні та близькі нам люди назавжди залишаються усміхненими та, інколи, суворими, веселими і товариськими та відданими своїй справі, принциповими та надійними... Людина живе поки жива пам’ять про неї.

До Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, Донецька облдержадміністрація започатковує акцію «І в спогадах Герої оживуть».

Запрошуємо усіх долучитись до акції та пропонуємо поділітися своїми спогадами про полеглих Захисників та Захисниць України, щоб якомога більше людей мали змогу доторкнутися до персональної історії кожного Захисника.

Для участі в акції необхідно:

1. Написати на аркуші формату А4 свої спогади про полеглих рідних/друзів/побратимів, зазначаючи прізвище та ім’я (за бажанням, позивний) воїна, а також свої прізвище та ім’я, статус (член родини, друг, побратим тощо).

2. Зробити фотокопію записаного спогаду та надіслати її на електронну адресу: [email protected].

3. У разі неможливості записати спогади на аркуші формату А4, можна надіслати спогад у друкованому вигляді на електронну адресу: [email protected]. У тексті листа необхідно зазначити прізвище та ім’я (за бажанням, позивний) воїна, а також свої прізвище та ім’я, статус (член родини, друг, побратим тощо).

УВАГА! Беручи участь в акції, учасники автоматично надають згоду на збір та обробку персональних даних.

Всі надіслані спогади про захисників України будуть зібрані в єдину книгу-архів, а також використані в межах Загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб пам’ять про кожного воїна жила вічно.