портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

За підтримки ЄС DW Akademie запрошує незалежних журналістів і медіа подати заявку на участь у третьому сезоні виробництва контенту Creators Fund

Опубліковано 16 березня 2023 року, 12:40
02
квітня
00:00
Додати в календар 02-04-2023 00:00:00 23-05-2024 17:31:51 Europe/Kiev За підтримки ЄС DW Akademie запрошує незалежних журналістів і медіа подати заявку на участь у третьому сезоні виробництва контенту Creators Fund

DW Akademie запрошує незалежних журналістів і медіа подати заявку на участь у третьому сезоні виробництва контенту Creators Fund, який є основним елементом проєкту MediaFit. Метою Creators Fund є просування більшої різноманітності медіа-контенту, який був би цікавим, інноваційним і корисним для регіональної аудиторії. Медіапродукція має бути орієнтована на аудиторію принаймні в одній із таких 10 областей: Донецькій, Луганській, Дніпровській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській і Чернігівській.

Програма пропонує: грант на виробництво в розмірі до 7,000 євро, 3-місячну індивідуальну менторську підтримку досвідчених українських менторів, сесії з розвитку потенціалу, підлаштовані під потреби учасників.

Заявку можуть подати: ЗМІ та медіа-професіонали, які працюють індивідуально чи в команді. Подати її необхідно до 2 квітня 2023 року 24:00 за київським часом, заповнивши форму заявки на участь у Creators Fund Season 3. Заявки, надіслані після дедлайну, не розглядатимуться. Якщо вас буде відібрано, ви отримаєте підтвердження до кінця квітня.

Журі розгляне будь-які формати та теми, окрім новинного контенту, а також будь-якої художньої продукції.

Більш детальна інформація щодо всіх деталей участі доступна за посиланням: https://www.eeas.europa.eu/delegations/ukraine/creators-fund

Довідково: новий сезон Creators Fund є частиною фінансованого ЄС проєкту “Програма MediaFit для інформаційної цілісності в Південній і Східній Україні” (2021-2024). Проєкт MediaFit реалізується DW Akademie у партнерстві з Transtele Canal France International (CFI) та Радіо і телебаченням Литви (LRT).

DW Akademie є центром Deutsche Welle з міжнародного розвитку медіа, тренування журналістів і передачі знань. Наші проєкти сприяють забезпеченню прав людини на свободу самовираження та безперешкодний доступ до інформації.

*Згідно сайту www.eeas.europa.eu

 За матеріалами департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації