У межах робочої поїздки на Закарпаття заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Шевченко відвідав один із шелтерів, де нині проживають евакуйовані жителі області.
Під час візиту поспілкувався з людьми, дізнався про їхні потреби, умови проживання та питання, які потребують додаткової уваги.
Для нас важливо не лише забезпечити безпечне перебування наших людей, а й підтримувати з ними постійний зв’язок, оперативно реагувати на проблеми та допомагати у вирішенні нагальних питань. Робота з підтримки жителів Донеччини, які були змушені залишити свої домівки через війну, залишається одним із пріоритетів обласної влади.
Подробиці - у відео.