портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

173 пункти незламності працюватимуть на Донеччині

Опубліковано 22 листопада 2022 року, 18:08

173 пункти незламності працюватимуть на Донеччині. Про це сьогодні йшлося на нараді під головуванням заступника голови Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна. 

Керівники громад і структурних підрозділів обласної військової адміністрації обговорили алгоритм дій на випадок блекауту, який потенційно може загрожувати населеним пунктам області в результаті агресивних дій росії та її окупаційних військ. 

У пунктах незламності люди зможуть зігрітися, зарядити мобільні телефони, отримати питну воду, чай, печиво, доступ до мережі Інтернет й інформації про події, що відбуваються у країні та світі. 

"Ми маємо розуміти, що ворог використає фактор морозів як  зброю проти мирного населення і механізм тиску на наших військових. І тому маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Звичайно, максимально проситимемо людей евакуюватися до більш безпечних областей України, але тих, хто залишиться, напризволяще не покинемо. Забезпечимо усім необхідним для збереження їхнього життя", - зазначив Вадим Філашкін.