23 звільнених з полону українців прийняли на обсервацію на Донеччині. Про це голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко повідомив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.
Для звільнених громадян створили відповідні умови для їх безпечного та комфортного перебування.
За словами очільника області, усі витрати, пов'язані з проживанням, медобслуговуванням, харчуванням, забезпеченням одягом та необхідними гігієнічними засобами взяла на себе українська держава.
«Вітаємо наших громадян на вільній Україні!
Сподіваюся, обсервація мине швидко, і вже за 14 днів вони зможуть обійняти своїх рідних», – зазначив Павло Кириленко.
Нагадаємо, що 16 квітня на КПВВ "Майорське" на Донеччині та у місті Щастя, що на Луганщині, відбувся обмін, в результаті якого було звільнено з незаконного утримання 20 громадян України, ще троє відмовилися повертатися на окуповану частину Луганської області.