0-800-507-506, 0954633565

276 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку року

Опубліковано 03 серпня 2022 року, 13:28

276 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку цього року! З них 130 золотих, 92 срібні та 54 бронзових, повідомляє Управління фізичної культури та спорту. Олімпійці здобули 166 медалей, неолімпійці – 88 медалей, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 22 медалі.

А протягом тижня, з 25 по 31 липня поточного року, представники Донеччини вибороли 20 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 10 золотих, 8 срібних та 2 бронзові. Визначні результати атлети показали в таких видах спорту, як боротьба вільна (Марія Єфремова – чемпіонка світу U17), скелелазіння (Ксенія Горєлова – володарка Кубку Європи серед молоді), тхеквондо ВТФ (Андрій Гарбар – переможець Європейських студентських ігор, Артем Гарбар – срібний призер), а також триатлон (у активі спортсменів Донеччини – 10 нагород відкритого чемпіонату Болгарії на олімпійській дистанції та в естафеті-мікст).