0-800-507-506, 0954633565

548 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку року, із них чотири – минулого тижня

Опубліковано 22 грудня 2022 року, 12:22 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

У річній скарбничці області:  263 золоті, 175 срібних,   110 бронзових медалей.

Олімпійці вибороли 275 нагород, неолімпійці – 214, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 59.

Протягом тижня з 12 по 18 грудня поточного року представники Донеччини вибороли 4 нагороди на міжнародних змаганнях, з яких 2 золоті та 2 срібні. Визначні результати атлети показали в двох видах спорту.

Велосипедний спорт

15-17 грудня в бельгійському місті Гент відбувся турнір з велосипедного спорту на треку, який став успішним для представника Дружківки Максима Васильєва. Спортсмен здобув перемогу в дисципліні «омніум».

Плавання

З 15 по 18 грудня вдалими виступами на міжнародних змаганнях відзначилися плавці Донеччини.

За підсумками турніру в чеському місті Злін Данило Чобанян із Маріуполя став володарем двох нагород: «золота» на дистанції 1500 вільним стилем та «срібла» на 400-метрівці комплексним плаванням.

Олександр Денисов із Соледару на чемпіонаті Литви, що відбувся в 25-метровому басейні у місті Друскінінкай, виборов срібну медаль на дистанції 400 м комплексним плаванням.