портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Аграрії прифронтових регіонів уперше отримали підвищену компенсацію вартості української техніки

Опубліковано 22 червня 2026 року, 11:05

Сільськогосподарський комбайн працює на полі

Мінекономіки виплатило компенсації 40% пʼятьом агровиробникам з Донецької, Сумської, Миколаївської та Херсонської областей, які придбали техніку на 7,9 млн грн. Сума компенсації – 2,64 млн грн. У переліку придбаного – сівалки, борони, обприскувачі, навантажувачі та інше обладнання.

Підвищена компенсація – 40% діє з квітня 2026 року – для агровиробників, у яких 80% і більше земель розташовані на територіях, на яких ведуться або велися бойові дії. Для інших учасників програми продовжує діяти ставка 25%.

Програма є одним з інструментів реалізації політики «Зроблено в Україні».

За матеріалами Мінекономіки