12 медалей чемпіонату світу з Комбат Дзю-Дзюцу поповнили скарбничку Донеччини
У 2025 році Донеччина брала участь у реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» від початку травня до середини грудня. До реалізації були залучені 12 координаторів із 9 громад області: Білозерської, Дружківської, Новогродівської, Селидівської, Очеретинської, Торецької, Покровської, Краматорської та Вугледарської.
Через безпекову ситуацію вся діяльність відбувалася за межами регіону – у Дніпрі, Кам’янському, Києві та Київській області, Полтаві, Львові.
Організаційну основу проєкту забезпечив Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»: підбір і залучення координаторів, методичний супровід, контроль якості проведення занять і звітності. Такий підхід дозволив утримати регулярність заходів, оперативність комунікації та єдині стандарти безпеки.
Впродовж 8 місяців проведено 1061 захід, у яких взяли участь 13200 учасників. Програма охоплювала різні вікові групи й рівні підготовки: від дітей та підлітків до дорослих і людей поважного віку. Формати були різноманітними – фітнес-сесії, рухливі ігри, тренування з елементами ЗФП і координації, активності на свіжому повітрі, мінічеленджі, а також просвітницькі блоки про користь регулярної рухової активності й самостійні комплекси вправ.
Координатори проєкту, працюючи з переселенцями з Донеччини, підтримували сталі розклади, адаптували навантаження під можливості груп. Завдяки цьому учасники отримували не лише тренувальні сесії, а й простір для спілкування та взаємної підтримки.
Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» залишається дієвим інструментом формування звички до регулярної фізичної активності, розширює доступ до безпечних занять для тисяч ВПО з Донеччини та доводить ефективність партнерської моделі організації.