портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Андрій Єрмак та Андерс Фог Расмуссен очолять міжнародну консультативну групу, яка надаватиме пропозиції щодо гарантій безпеки для України

Опубліковано 25 травня 2022 року, 14:04

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак оголосив про створення міжнародної консультативної групи, яка розроблятиме пропозиції щодо гарантій безпеки для України. Цю групу він очолюватиме спільно з екс-генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном. Про це він повідомив, виступаючи на панелі Securing Europe у межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Андрій Єрмак наголосив, що мета міжнародної консультативної групи – розробляти певні рекомендації щодо надійних та ефективних гарантій безпеки для України. Він додав, що провідні діячі у сфері безпеки, політики та дипломатії, а також науковці будуть запрошені долучитися до роботи групи.

Керівник Офісу Президента України висловив переконання, що друзі України візьмуть участь у роботі консультативної групи та зможуть запропонувати свої знання та досвід для ефективної реалізації цієї ініціативи.

Андрій Єрмак зазначив, що мета України – уникнути повторення помилок минулого, готуючи майбутнє для суверенної та вільної України.

*Згідно сайту www.president.gov.ua