Співпраця Полтавської та Бахмутської громад у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» триває та відкриває нові можливості для спілкування, підтримки й реалізації спільних ініціатив.
Комунальний заклад «Ветеранський центр Полтави» запросив бахмутян на День відкритих дверей. Головною подією заходу стало відкриття фотовиставки «Незламні. Обирати життя».
Експозиція присвячена 11 ветеранам російсько-української війни, які зазнали поранень під час захисту України. Сьогодні вони повертаються до активного життя, опановують новий досвід та продовжують власний шлях.
Світлини зафіксували особливі моменти занять з іпотерапії — одного з методів реабілітації, що допомагає знайти внутрішню рівновагу, відчути опору та зміцнити впевненість у власних силах.
Разом з полтавцями, представниками Управління з питань ветеранської політики, Ветеранського центру Полтави та Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владиславом Носенком бахмутяни знайомилися з героями виставки та їхніми історіями.
Кожна світлина розповідала про людей, які, попри складні випробування, продовжують жити, розвиватися та відкривати для себе нові можливості.
За матеріалами Бахмутської міської ради