портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Безкоштовна евакуація цивільних мешканців Донеччини до Житомирської області триває майже два місяці

Опубліковано 15 червня 2023 року, 12:56

Вже майже два місяці триває безкоштовна евакуація цивільних мешканців Донеччини до Житомирської області. Починаючи з 18 квітня, кожні чотири дні, спецпотяг виконує рейс за маршрутом Покровськ-Бердичів, безкоштовно перевозячи наших земляків до більш безпечного регіону країни. Сьогодні вранці до Бердичева прибув черговий поїзд з евакуйованими. Спільно з рятувальниками на вокзалі його зустрічали представники органів влади, психологи ДСНС, поліцейські.

Цього разу до Житомирщини приїхало 9 внутрішньо переміщених осіб, з них одна дитина та одна людина з обмеженими можливостями, повідомляє Головне управління ДСНС України у Житомирській області. У залі очікування люди змогли трохи відпочити після поїздки, поспілкуватися з психологами. Там же вони отримали грошову допомогу від держави. Кожен бажаючий зміг підкріпитися гарячою їжею, а також випити чаю чи кави.

Далі рятувальники доправили людей до автобусу, призначеного для подальшого транспортування їх до місця тимчасового проживання. Вимушених переселенців розселили на території Житомирської області. Зокрема, шістьом надали тимчасовий прихисток в Чуднівській територіальній громаді. Один чоловік вирушив до м. Київ на самопоселення. А батько з 14-річною дочкою залишилися безпосередньо у Бердичеві, так як нещодавно сюди виїхав з матірʼю її хлопець, який і зустрів свою кохану.