У м. Кривий Ріг благодійним фондом було відкрито простір, дружній до дітей, і це стало дійсно святковою подією. З приємними побажаннями звернулись до учасників та учасниць заходу представники відділу освіти та керівниця Фонду. А потім драйву всім присутнім додали запальні пісні, танці, флешмоб дітей з фасилітаторами. Також малеча була у захваті від можливості покерувати міні-автомобілями та пограти в аерохокей.
«Відкриття кожного простору – це велика робота «до» та «після», - розповідає голова правління БФ «Слов’янське серце» Наталі Киркач. – У співпраці з партнерами, місцевою владою ми вирішили багато організаційних питань. Навіть у складні воєнні часи наші спеціалісти знаходять можливість закупити для просторів обладнання та матеріали, які відповідають стандартам якості і є безпечними для дітей. Наші фасилітатори є кваліфікованими спеціалістами, які проходять навчання і впроваджують інноваційні програми та методи психосоціальної підтримки дітей. А головне – вся наша команда з любов’ю і повагою ставиться до дітей, і це одна з важливих складових популярності і успішної роботи наших дитячих просторів. Ми чекаємо юних мешканців м. Кривий Ріг за адресою: вул. Соборності, 20-Г. Усі активності проводяться безкоштовно».
Захід проведено в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення базових потреб і потреб у захисті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні» за фінансової підтримки Save the Children in Ukraine Save the Children. Він був підготовлений сумісно командами Комунального закладу освіти «Криворізька спеціальна школа «НАТХНЕННЯ» Дніпропетровської обласної ради і фасилітаторів благодійного фонду «Слов’янське серце», задіяних у проєктах «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення базових потреб і потреб у захисті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні» та «Гуманітарна дія для сталої системи захисту та піклування про дітей в Україні» (EU Delegation).
А у м. Полтава команда БФ «Слов’янське серце» встигла привітати дітей зі святом і безпосередньо в просторі, і на виїзній локації. Ігри на свіжому повітрі, конкурси, змагання - все це діти обожнюють і ніколи не втомлюються від цього. Також творчі майстер-класи ніколи не залишають байдужими дітей. Хлопчики та дівчата виготовляли поробки, малювали, спілкувались, жартували і ділились враженнями від свята.
«Я нещодавно переїхав в Полтаву з іншого міста з батьками, тому що вдома стріляють, там небезпечно. - каже Ілля (ім'я змінено). – Мені було сумно, але сьогодні батьки привели мене на це свято, і мені дуже сподобалось, мій настрій покращився. А ще я зробив цього янгола і загадав бажання: щоб війна закінчилась».
Захід проведено в рамках проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення базових потреб і потреб у захисті постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні» за фінансової підтримки Save the Children in Ukraine Save the Children.
За інформацією управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/831/8cd/eff/350945798_799287604791528_5935480417220361950_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/700/642/854/347241861_3484400885171283_8401613734203935779_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1c2/001/115/347394158_1037446600551866_8214261945309347172_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb4/1ee/b18/350982991_960216375011215_6047631859124490495_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/995/66b/684/350852987_818052289691788_3227465571355284898_n_820x360.jpg)