50 генераторів та 878 буржуйок передав на потреби жителів Донеччини Благодійний Фонд Едуарда Мкртчана. Всього фонд закупив і планує передати нам 1800 буржуйок, які отримають деокуповані громади та громади на лінії фронту.
Це приладдя допоможе місцевим жителям пережити прийдешню зиму, яка буде надзвичайно складною.
- Дякую пану Едуарду та його фонду за допомогу! Спільними зусиллями в нас більше шансів налагодити життя в області, - наголосив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
![](/storage/app/thumbnails/132/a67/a2a/3124471466664674550358126469253545971963583n-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a5e/b47/8b6/312896284_666467745035783_7570814198790843500_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c0a/184/f17/312316415_666467461702478_7605060271990255871_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd3/2b8/17e/313287871_666467618369129_3579629746013070861_n_820x360.jpg)